Презентації

Тема. В гостях у Метелиці
Мета. Коригувати рухи і дії відповідно до поставлених завдань , тренувати рухові функції пальців рук, використовуючи вправи , які вимагають узгоджених дій обох рук; розвивати зорове, сенсорне сприймання, можливості самостійно осмислювати послідовність виконання роботи, виборчу і тривалу зосередженість на одному об’єкті; сприяти розвитку дрібної моторики шляхом виконання вправ у техніці «Ниткопис», роботі з круп’яними виробами; виховувати естетичний смак, згуртованість, вміння самостійно працювати.
Обладнання. Пальчикові лялькові іграшки, манна крупа, картон, пензлі, клей.
Хід уроку
І. Підготовча частина
1. Організація класу
Ось дзвінок сигнал нам дав.
Працювати час настав.
Тож і ми часу не гаймо,
Урок скоріше починаймо!
2. Загальна розминка «У жирафа» (пісня)
Сьогодні у нас урок розвитку загальної та дрібної моторики.
Як і завжди ми розпочнемо його з загальної розминки.
У жирафа плями, плями, плями, плямочки є скрізь. \двічі
На шиї, на плечах,
на лобі , на вухах,
на носиках, животиках
і навіть на ногах.
А у зебри білі смужки, білі смужечки є скрізь.  \ двічі
У слона є товста шкірка, товста шкірочка є скрізь. \ двічі
В крокодила слизька шкірка, слизька шкірочка є скрізь.\ двічі
Про яких тваринок ми співали?

Ці тварини проживають у нас? Уявіть собі що у них настала зима і для них треба побудувати будинки. В якому з цих будинків міг би жити жирафа, крокодил, слон? Чому?
ІІ. Основна частина
1.  Повідомлення теми
Чи могли би ці тварини жити на Україні? Чому? Яка зараз пора року? Що характерно для неї? (холодно, дме холодний вітер, дерева стоять голі, сонечко світить, але дає мало тепла, іде сніг)
Спробуємо показати ці ознаки рухами пальчиків.

Сьогодні на уроці ми відправимося в гості до пані Метелиці.
Йде Метелиця, красуня мила.
В неї сукня синьо-біла,
Черевички з кришталю –
Дуже панночку люблю!
Йде в засніженім уборі,
Очі сяють, наче зорі.
Щоб своє побачить личко,
Дзеркало зробила з річки.
Гарні коси розпустила,
Землю лагідно укрила –
Хай спочине до весни
І чарівні бачить сни.
Подивися, на столах у тебе знаходяться пальчикові іграшки давай одягнемо їх і привітаємося з панною Метелицею.
(одягає іграшки для лялькового театру, роблю вправи привітання: нахили всією площею руки, нахили з сторони в сторону, привітання до пальчиків протилежної руки,)( Іграшки з казки «Рукавичка»)
Каріна, подивися на наші іграшки. З якої казки вони до нас завітали? Хто не прийшов? Чому? (жаба, бо вона взимку заривається у мул і спить до весни)

2.                     Пальчикові вправи

Жаба
Жабка стрибати не хоче

До весни у мул на дні
Заривається і спить
І не кумкає, мовчить





Равлик
Равлик повзати не хоче
Мерзнуть в нього ріжки
До весни сховатись хоче
В хатиночку під листя






           Павучок
Ось маленький павучок
Лапками перебирає
У щілинку заховався
До весни там заховався.





         Птахи
Птахи у вирій полетіли
Помахали нам крилом
Ну, а ті що залишились
Настовбурчились пером.
А ось яка історія трапилася з їжаком

Зимовий сон їжачка
Їжачок  гуляв  по  саду,  
Сніг  на  землю  тихо  падав.  (Плавні рухи у зап’ястках )      
На  деревах,  на  хатинках  —
Срібні  зірочки-сніжинки.  
Їжачок  на  голочки  
Назбирав  ті  зірочки.  
Раз,  два,  три,  чотири,  п’ять  —         (Полічити  пальчики) 
Гарно  зірочки  блищать.
Срібні  зірочки-сніжинки  
Їжачок  приніс  в  хатинку.  
Але  сталася  біда:
Замість  зірочок  —  вода!  
Раз,  два,  три,  чотири,  п’ять  —  (Полічити         пальчики)
Тільки  крапельки  блищать…
Не  журися,  їжачок,  
Повертайся  на  бочок, (Їжачок           згортає     колючки)
І  до  самої  весни
Спи  собі  й  дивися  сни.
Пані метелиця щоб тваринкам, землі гарно спалося встеляє все теплим пухнастим снігом.
Ішла я якось лісом. Іду, прислухаюся. Дзвін лине від маленької ялинки.  Вслухаюся і дивуюся. А то дзвенять маленькі сніжинки. Висять на ялинкових гілочках, доторкуються одна до одної, немов срібні дзвіночки. І дзвенять, дзвенять.То пані Метелиця дарує  всім гарні сніжинки. Сидить вона на хмарці і пряде красу – зимове вбрання на дерева, на поля. А в помічницях у неї білочка. Вона передала вам шишки, щоб ви трішки промасажували свої  долоньки.
3.     Масаж шишками. (декламування вірша)


Де ти, білочко, живеш?

- Де ти, білочко, живеш?
Що ти, білочко, гризеш?
- У зеленому ліску,
У дуплі, у сосняку.

А гризу горішки,
І гриби, і шишки.
- У морози люті, злі
Ти не мерзнеш у дуплі?

- Затишна моя хатинка,
Тепла в мене кожушинка,
І мені зимові дні
Зовсім, зовсім не страшні. 
Демченко Галина.
4.     У народі кажуть: «То сніг, то завірюха, бо вже зима коло вуха.
  Багато снігу – багато хліба.
  Зима без снігу – не буде хлібу.
  Добрий той сніг, що вчасно ліг.»
Чи можемо ми в Україні обійтися без снігу? Чому?
5.     Робота з нитками на фланелеграфі.
ЗИМА

Н. Вернигора
Понад луки, ліс і поле

Пролітає трійка коней
І карета кришталева,
В ній — красуня королева.

Поспішає ця чаклунка,

Бо везе усім дарунки.
Для хлоп’яток і дівчаток —
Сніжну гірку до санчаток.

Для зайчаток — шубки нові,

Ведмежатам — колискові.
В діаманти й самоцвіти
Заплела вербові віти.

Сипле срібло на ялини,

Стеле килимом долини.
Допоможімо метелиці зробити більше снігу.
Робота з нитками. ( на фленеліграфах дівчинка за допомогою ниток зображує сніжинки; Каріна малює сніжинку у крупі)


Фізхвилинка
На столі  лежать листки паперу з сніжинками. Візьми їх. Уяви що ці сніжинки тихо падають на землю. (лист паперу тихо піднімаємо і опускаємо) А потім сніжинки збилися у ком снігу – сніжку. (діти зминають папір утворюючи ком снігу) Потанцюємо з цією сніжкою  під веселу музику.
6.     Робота з манною крупою.
Тихо падає сніг і торкається ніг
Кришталеві маленькі сніжинки.
Кожна з них, мов жива, ніжну пісню співа,
І іскриться, як справжня перлинка.
Затанцюймо і ми в хороводі зими.
Розтворімось в танку цім душею
А сніжинки летять, мов зірки мерехтять,
Кожна схожа на квітку лілею…


Які вони красиві ці зірочки зими. Кожна неповторна. Падаючи на землю вони ніби мерехтять, світяться, танцюють. Цвітуть холодними узорами квітки і їх пелюстки пахнуть морозом.
Давай зобразимо ці красу використовуючи клей, картон, манну крупу.
За допомогою швидких рухів нанести клей на картон у вигляді перехрещених прямих так, щоб утворилася сніжинка. Засипати цю сніжинку крупою. Трішки почекати. Притиснути крупу до картону. Знов зачекати і струсити рештки.
(Каріна робить сніжинки різної величини на картоні)
ІІІ. Підсумок уроку.
1.                     Ось і підійшла до кінця наша зустріч з панною Метелицею. Які гарні роботи ти створила. Думаю що твою допомогу вона оцінить.
2.                     Вправи на розслаблення м’язів пальців рук: поглажування, плавні рухи, можна подути на пальчики.

СИПЛЕ СНІГ І. Франко

Сипле, сипле, сипле сніг.

Мов метелики сріблисті,
Сніжинки біленькі, чисті
Тихо стеляться до ніг.
Сипле, сипле, сипле сніг.

Сипле, сипле, сипле сніг.

Все присипав – доли, гори,
Вже ввесь світ – мов біле море,
Біле море без доріг.
Сипле, сипле, сипле сніг.




ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН РОБОТИ З УЧЕНИЦЕЮ 1-го КЛАСУ
БАЛЬКОВЕЦЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
КРИКЛИВОЮ КАРІНОЮ

ЧИТАННЯ
Дата
Зміст матеріалу
Оцінка
І чверть
1
3.09
Мій дім. Моя земля. Моя родина

2
3.09
Здрастуй, школо!

3
5.09
Бесіда про літо. Закріплення навичок навчальної
діяльності

4
10.09
Слухання казки «Ріпка»

5
10.09
Спосіб умовного позначення речень

6
12.09
Речення. Уявлення про діалог. Коротка і повна відповіді Складання речення заданої будови

7
17.09
Розширення уявлення про слово та речення

8
17.09
Уміння відповідати на питання «Хто це? Що це»

9
19.09
Ознайомлення зі складовою будовою слів Поділ слів на склади

10
24.09
Поняття про наголос. Трискладові слова

11
24.09
Мовні органи. Голосні та приголосні звуки

12
26.09
Звуковий аналіз слів Тверді і м'які приголосні

13
1.10
Повний звуковий аналіз мовних слів

14
1.10
Звук [а], буква А, а

15
3.10
Звук [у], буква У, у

16
8.10
Звук [о], буква О

17
8.10
Звук [и], буква И

18
10.10
Звук [м], буква М (ем)

19
13.10
Звук [і], позначення голосного звука [І]

20
15.10
Звук [н], [н'], буква Н (єн) Читання складів, слів, речень з буквою Н

21
17.10
Звук [в], буква В (ве). Читання складів, слів, речень

22
2210
Звук [л], [л'], буква Л (ел)

23
22.10
Звук [с], [c’], буква С (ес)

24
24.10
Закріплення вивчених букв, звуків. Звуковий аналіз слів

25
29.10
Звук [к], буква К (ка) Читання слів

26
29.10
Звук [п], буква П (пе)

27
31.10
Підсумковий урок

II чверть
28
12.11
Звук [р], [р'], буква Р (ер)

29
12.11
Звук [т], [т’], казка «Котик та півник»

30
14.11
Звук [е], буква Е, е

31
19.11
Закріплення вивчених звуків та букв

32
19.11
Звуки [д], [д'], буква Д, д (де)

33
21.11
Закріплення букви Д. Читання вивчених букв у різних позиціях

34
26.11
Звуки [з], [з'], буква 3, з (зе)

35
26.11
Вироблення навичок читання З в різних позиціях

36
28.11
Буква ь. Позначення м'якості приголосних

37
3.12
Вживання [ь] на письмі

38
3.12
Тренувальні вправи

39
5.12
Звук [б], буква Б, б (бе)

40
10.12
Закріплення вивченої букви Б на основі тексту «Білки»

41
10.12
Звуки [г], [г'], буква Г, г (ге)

42
12.12
Вироблення навички читання, букви Г в різних позиціях

43
17.12
Повторення вивчених букв. Складання оповідання «Зима»

44
17.12
Розвиток усного мовлення. Тема: Іграшки. Звуко-буквений аналіз слів

45
19.12
Звук [ч], буква Ч (че)

46
24.12
Читання тексту з буквою Ч (че)

47
24.12
Закріплення вивчених букв, читання вірша «Ялинка»

48
26.12
Підсумковий урок

III чверть
49
16.01
Звук [й], буква Й (йот)

50
21.01
Закріплення вивченої букви

51
21.01
Звук [х], буква X, х (ха)

52
23.01
Зіставлення звуків [г], [х]. Вірш «Колискова пісня»

53
28.01
Сполучення [ой]

54
28.01
Буква Я в українському письмі, звуки [йа]

55
30.01
Звук [ж], буква Ж (же). Народна казка

56
4.02
Звук [ш], буква Ш, ш (ша). «Як я допомагаю тваринам узимку»

57
4.02
Звуки [йі], буква ї. Л. Українка «Вишенька»

58
6.02
Звук [ц], буква Ц (це). Казка «Дві кізоньки»

59
11.02
Звуки [йу], буква Ю. Казка «Івасик-Телесик»

60
11.02
Звуки [йе], буква Є. Інтонація читання

61
13.02
Звуки [шч], буква Щ, щ (ща)

62
25.02
Розвиток мови (ігри, лічилки)

63
27.02
Звук [ф], буква Ф (еф)

64
27.02
Звуки [дз], [дз'] буквосполучення дз

65
4.03
Читання слів з буквосполученням дз

66
4.03
Звук [дж], буквосполучення дж

67
6.03
Апостроф. Читання слів, тексту

68
11.03
Розвиток усного мовлення

69
11.03
Складання оповідань за малюнком

70
13.03
Алфавіт. Читання казки,

71
18.03
«Про двох цапків»

72
18.03
Переказ казки

73
20.03
Підсумковий урок

IV чверть
74
31.03
Повторення. Алфавіт

75
31.03
«Супутник букваря»

76
1.04
Лічилка. Загадки -

77
1.04
Веселинки

78
3.04
«Дві кізочки»

79
8.04
«Чому і як трапилось так?»

80
10.04
«Джерельце», «Бджілка»

81
10.04
«Цілющі джерела»

82
15.04
«Втрачений день»

83
15.04
«Сінокіс», «Ой, ходила павонька»

84
17.04
«Слонів апетит». Жарт.

85
22.04
«Журавлики-журавлі»

86
22.04
Все починається з малого

87
24.04
Лічилка. Загадки

88
6.05
«Як метелик лікується»

89
6.05
«Веснянка»

90
8.05
«Одна на світі»

91
13.05
«Травень»

92
13.05
«На вулиці»

93
15.05
Позакласне читання

94
20.05
Повторення пройденого матеріалу

95
20.05
Повторення звуко-буквеного аналізу

96
22.05
Підсумковий урок



ПИСЬМО
І чверть
1
3.09
Навички правильного сидіння за столом. Вправи для рук

2
5.09
Користування письмовим приладдям

3
5.09
Ознайомлення зі словом, реченням

4
10.09
Користування зошитом, лінії в зошиті

5
12.09
Письмо похилих і завернутих ліній

6
12.09
Письмо елементів ліній, загорнутих угору

7
17.09
Зображення петлеподібних елементів. Розвиток моторики.

8
17.09
Письмо рядкової букви а

9
19.09
Письмо рядкової букви у

10
24.09
Письмо складу ла

11
26.09
Письмо рядкової букви о

12
26.09
Письмо рядкової букви и

13
1.10
Повторення вивчених голосних: а, о, у, и

14
3.10
Письмо рядкової букви м

15
3.10
Письмо рядкової букви і

16
8.10
Письмо рядкової букви н. Склади.

17
10.10
Письмо в. Склади з буквою в

18
10.10
Закріплення вивчених букв. Аналіз мовлених слів

19
15.10
Письмо рядкової букви л. Письмо складів з л

20
17.10
Письмо рядкової букви е. Склади, слова з бук­вою е

21
17.10
Закріплення вивчених букв

22
22.10
Словниковий диктант

23
24.10
Велика буква А

24
24.10
Велика буква М

25
2910
Закріплення набутих навичок при написанні букв

26
31.10
Письмо великих букв та складів з ними. Слова з великою буквою М

27
31.10
Підсумковий урок

II чверть
28
12.11
Закріплення набутих навичок при написанні букв

29
1411
Рядкова буква т

30
14.11
Рядкова буква р

31
19.11
Написання слів з вивченими буквами

32
21.11
Велика буква О. Словниковий диктант

33
21.11
Письмо рядкової букви е

34
26.11
Рядкова буква з

35
28.11
Буква I

36
28.11
Буква Н

37
3.12
Письмо великих букв та складів з ними

38
5.12
Письмо слів з ь, сполучення ьо

39
5.12
Письмо рядкової букви г

40
10.12
Буква Г, написання слів

41
12.12
Буква В, в

42
12.12
Списування друкованих речень

43
17.12
Буква х, написання друкованих слів

44
19.12
Буква X. Списування друкованих слів

45
19.12
Письмо У. Написання слів з вивченими буквами

46
24.12
Словниковий диктант

47
26.12
Повторення вивчених букв

48
26.12
Підсумковий урок

III чверть
49
16.01
Буква ч

50
16.01
Буква Ч, Склади, слова

51
21.01
Списування друкованого тексту

52
23.01
Буква й, Й

53
23.01
Буквосполучення йо, ьо

54
28.01
Буква Я

55
30.01
Буква ї, Ї. Слова, склади

56
30.01
Буква ж. Диктант

57
4.02
Буква Ж. Списування друкованих слів

58
6.02
Буква ш, Ш


59
6.02
Буква ц, Ц

60
11.02
Буква ю, Ю

61
13.02
Буква є, Є

62
13.02
Буква щ, Щ

63
25.02
Письмо слів та речень з вивченими буквами

64
27.02
Велика буква Б

65
27.02
Рядкова буква ф. Велика буква Ф

66
4.03
Письмо буквосполучення дз та слів з ним

67
6.03
Письмо буквосполучення дж та слів з ним

68
11.03
Списування з друкованого тексту

69
12.03
Диктант

70
13.03
Написання голосних. Списування з друкованого тексту

71
13.03
Написання приголосних. Списування з друко­ваного тексту

72
18.03
Списування тексту


73
20.03
Повторення

74
20.03
Підсумковий урок

IV чверть
75
31.03
Письмо слів з апострофом

76
1.04
Апостроф

77
3.04
Словниковий диктант

78
3.04
Письмо розділових знаків

79
8.04
Складання речень (малюнки)

80
10.04
Картинковий диктант

81
10.04
Списування з друкованого тексту

82
15.04
Складання речень про весну

83
17.04
Загадки, списування

84
17.04
Складання речень про птахів

85
22.04
Опис картини

86
24.04
Визначення голосних у слові

87
24.04
Поділ слів на склади

88
6.05
Запис загадок під дикторку

89
8.05
Складання і запис речень

90
8.05
Опис малюнка

91
13.05
Алфавіт

92
15.05
Повторення, ігри

93
15.05
Підсумковий урок

МАТЕМАТИКА
І чверть
1
3.09
Називання чисел у межах 10-ти

2
3.09
Предмети, лічба предметів

3
5.09
Порівняння сукупності предметів

4
5.09
Взаємне розміщення предметів у просторі (спе­реду, позаду)

5
10.09
Взаємне розміщення предметів у просторі (на, над під)

6
10.09
Взаємне розміщення предметів у просторі (звер­ху, знизу)

7
12.09
Взаємне розміщення предметів у просторі (зліва, справа)

8
12.09
Взаємне розміщення предметів у просторі

9
1709
Поняття: один, багато

10
17.09
Розрізнення предметів за кольором, матеріалом, призначенням

11
19.09
Поняття: кожний, один, усі, решта. Лічба пред­метів

12
19.09
Порівняння групи предметів

13
24.09
Однакова і неоднакова кількість

14
24.09
Порівняння груп предметів. Стільки ж

15
26.09
Більше, менше. Порівняння груп предметів за кількістю елементів

16
26.09
Порядкове значення чисел. Раніше, пізніше

17
1.10
Розрізнення предметів за розміром, довжиною. Прямі і криві лінії

18
1.10
Поняття: важчий, легший, багато, один

19
3.10
Число і цифра 1. Написання 1

20
3.10
Число і цифра 2. Написання 2

21
8.10
Порівняння чисел

22
8.10
Ознайомлення зі знаком =. Порівняння чисел

23
10.10
Число і цифра 3. Написання цифри 3

24
10.10
Склад числа 3

25
15.10
Число і цифра 4. Написання

26
15.10
Порівняння чисел у межах 4-х. Склад числа 4

27
17.10
Число і цифра 5. Утворення 5. П'ятикутник

28
17.10
Написання цифри 5. Склад числа 5

29
22.10
Закріплення вивчених чисел

30
22.10
Ознайомлення зі знаком (+). Складання при­кладів на додавання

31
24.10
Вправи на засвоєння складу чисел

32
24.10
Порівняння чисел у межах 5-ти. П'ятикутник

33
29.10
Порядкове число. Лічба порядкових чисел

34
29. 10
Вправи на засвоєння складу чисел

35
31.10
Повторення

36
31.10
Підсумковий урок

II чверть
37
12.11
Усна лічба

38
12.11
Склад чисел у межах 5-ти

39
14.11
Вправи на засвоєння складу чисел

40
14.11
Числа і цифри 6. Утворення числа 6. Написання цифри

41
19.11
Склад числа 6. Шестикутник. Порівняння чисел

42
19.11
Число і цифра 7

43
21.11
Склад числа 7. Приклади

44
21 11
Відрізок, порівняння довжини

45
26.11
Число і цифра 8

46
26.11
Склад числа 8. Задачі

47
28.11
Ознайомлення з сантиметром

48
28.11
Порівняння чисел у межах 8-ми

49
3.12
Число і цифра 9

50
3.12
Склад числа 9, порівняння чисел у межах 9-ти

51
5.12
Утворення числа 10. Цифра 10

52
5.12
Порівняння чисел у межах 10-ти

53
10.12
Вправи на зіставлення цифри і кількості предметів

54
10.12
Склад числа 10. Вправи

55
12.12
Об'єднання груп предметів і додавання натуральних чисел

56
12.12
Терміни «плюс», «додати»

57
17.12
Дія віднімання, знак (-)

58
17.12
Зв'язок дій додавання та віднімання

59
19.12
Число і цифра 0

60
19.12
Складання задач на додавання і віднімання в межах 10

61
24.12
Розв'язування прикладів (у межах 10-ти)

62
24.12
Складання прикладів за малюнком

63
26.12
Повторне вивчення матеріалу

64
26.12
Підсумковий урок

ІІІ чверть
65
16.01
Вправи на повторення складу чисел

66
16.01
Розв'язування прикладів на додавання та від­німання

67
21.01
Додавання і віднімання 0

68
21.01
Задачі на знаходження суми та остачі

69
23.01
Розв'язування прикладів у межах 10-ти

70
23.01
Текстові задачі на знаходження суми

71
28.01
Текстові задачі на знаходження остачі

72
28.01
Доданки, сума. Невідомий доданок

73
30.01
Знаходження невідомого доданка

74
30.01
Самостійна робота

75
4.02
Склад чисел. Розв'язування задач

76
4.02
Склад чисел. Розв'язування задач

77
6.02
Віднімання від 10-ти

78
6.02
Задачі на віднімання

79
11.02
Таблиці додавання та віднімання чисел

80
11.02
Збільшення та зменшення числа на 2

81
13.02
Збільшення на кілька одиниць

82
13.02
Перетворення нерівності у рівність

83
25.02
Таблиці додавання та віднімання 4

84
25.02
Порівняння чисел. Приклади

85
27.02
Таблиці додавання та віднімання 5. Зменшення числа на 5

86
27.02
Порівняння чисел. Приклади, задачі

87
4.03
Збільшення та зменшення на 6

88
4.03
Таблиця додавання та віднімання числа 6

89
6.03
Таблиця додавання та віднімання числа 7

90
6.03
Розв'язування прикладів

91
11.03
Таблиця додавання та віднімання числа 8

92
11.03
Літр. Розв'язування задач

93
13.03
Таблиці додавання та віднімання числа 9

94
13.03
«Цікаві квадрати»

95
18.03
Розв'язування задач

96
18.03
Збільшення та зменшення на 9

97
20.03
Повторення

98
20.03
Підсумковий урок

IV чверть
99
31.03
Додавання та віднімання чисел групами

100
31.03
Розв'язування задач та прикладів

101
1.04
Переставна властивість додавання

102
1.04
Розв'язування прикладів і задач

103
3.04
Усна нумерація чисел 11-20

104
3.04
Усна нумерація чисел 11-20

105
8.04
Склад чисел

106
8.04
Лічба в межах 15-ти,

107
10.04
Лічба в межах 18-ти

108
10.04
Лічба в межах 20-ти

109
15.04
Розв'язування прикладів

110
15.04
Дециметр

111
17.04
Записування цифрами чисел другого десятка

112
17.04
Письмова нумерація 11-20

113
22.04
Порівняння чисел. Назви чисел при додаванні

114
22.04
Розв'язування задач

115
24.04
Додавання та віднімання виду 10+7; 17-7

116
24.04
Розв'язування прикладів і задач

117
6.05
Усна нумерація чисел 11-20

418
6.05
Розв'язування задач

119
8.05
Порівняння чисел

120
8.05
Математичні ігри, цікаві задачі

121
12.05
Повторення

122
12.05
Повторення пройденого матеріалу

123
15.05
Контрольна робота

124
15.05
Підсумковий урок


 




Немає коментарів:

Дописати коментар